Rijschool van Zuylen komt ons team versterken

Rijschool van Zuylen komt ons team versterken

We dachten dat het moeilijk zou worden om anderhalve week voor vertrek naar Alpe d'HuZes nog een extra vrachtwagen geregeld te krijgen. Niets bleek echter minder waar.

Veel aanmeldingen kregen we al voor dit jaar, nog veel meer alvast voor volgende jaren, bedankt daarvoor! Het contact met Rijschool van Zuylen uit Oss was er al langer, omdat Jos en Janny van Zuylen zelf als Team Vlashoek ook deelnemen aan Alpe d'HuZes. Maar dat de complete planning voor de komende weken kon worden omgegooid en de vrachtwagencombinatie beschikbaar werd gesteld, inclusief de kosten voor diesel en tol, maakt ons heel blij! En voor Nick van Zuylen, die vandaag nog vrij vroeg én kreeg van zijn werkgever Ploegam BV wordt het een hele belevenis om deze combinatie de Alp op te sturen! Familie Van Zuylen, bedankt! #ad6

Naar het overzicht

Op 7 juni 2018 zullen wij de berg gaan beklimmen:
Terug naar boven